search

Batuta matracis


Batuta matracī var būt radušies caurumi, ko rada lietas, kas uz tā tiek glabātas, vai uguņošana vai pat cigarešu izsmēķi. Batuta matraci var nomainīt. Jums būs nepieciešams zināt Jūsu batuta izmēru, formu un atsperu skaitu, ar ko tas ir pievienots batuta pamatnei. Jums var būt nepieciešams atsperu rīks, lai noņemtu veco batuta matraci un uzstādītu jaunu. Bez atsperu rīka šis darbs var būt grūti paveicams. Pārliecinieties, ka jaunais batuta matracis ir izgatavots no polipropilēna, kas ir UV izturīgs, un ir sašūts ar diegu, kas ir izturīgs pret UV stariem. V gredzeniem, ar ko tiek pievienotas atsperes, ir jābūt cinkotiem, lai novērstu rūsas rašanos.

Atcerieties, ka, noņemot veco matraci, atsperes ir vienmērīgi jāatvieno no visām matrača pusēm, līdz beigās ir palikušas četras atsperes katrā stūrī, kas jānoņem pēdējās. Tādā veidā, atsperes neizstaipīsies, jo noslogojums uz tām būs vienāds. Uzstādot jaunu matraci, vispirms pievienojiet šīs četras atsperes un pēc tam pievienojiet pārējās vienmērīgi sadalot tās pa matrača malām. Pievienot pēdējās atsperes šādā veidā būs daudz vieglāk.

Jūsu batuta atsperes var kļūt pārāk izstieptas vai sabojātas no korozijas un tās var būt nepieciešams nomainīt. Jums būs nepieciešams zināt, cik daudz atsperu ir nepieciešams Jūsu batutam un to garums, kad tās nav izstieptas (lai to izdarītu, Jums ir nepieciešams izmērīt vienu no tām, kad tā ir noņemta no batuta un nav izstiepta). Nomēriet kopējo atsperes garumu no ārmalu āķiem abos galos.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

close
search

Hi, guest!

settings

menu