search

Neietilpstošie faktori


Abonents apzinās, ka ‘’batutunoma’’ neuzņemas pienākumu kontrolēt sekojošās darbības; konkrētu lietotāju piekļuve saitam; kādam saturam abonents piekļūst saitā; kā konkrētais saturs var iespaidot abonentu; kā abonents saprot vai izmanto materiālu un tajā esošo saturu; kādas turpmākās darbības abonents var veikt iespaidojoties no materiāla.

Lielu daļu no saita materiāliem publicē lietotāji, līdz ar to šie lietotāji ir atbildīgi par saviem materiāliem un to saturu. ‘’batutunoma’’ nepārrauga saita saturu un neuzņemas atbildību par to. ‘’batutunoma’’ arī neuzņemas atbildību, vai konkrētais materiāls, kuru izmanto lietotājs, ir ticis atrasts mūsu vai citā saitā. Mūsu saits var saturēt linkus uz citiem saitiem, kas atsevišķiem lietotājiem var šķist neatbilstoši un aizskaroši. ‘’batutunoma’’ nepārstāv nevienu no saitā pieejamajiem materiāliem, tādā veidā neuzņemoties atbildību par materiālu pareizumu, atbilstību autortiesībām un likumību. Lai gan ‘’batutunoma’’ pielieto zināmas pūles, lai nodrošinātu materiāla uzglabāšanu, ne ‘’batutunoma’’, ne kāds cits nav atbildīgi par neizdošanos uzglabāt vai radīt pieejamu abonenta saturu.

Pakalpojumi, saturs, saits un programmatūra tiek nodrošināta tieši tāda, kāda tā ir, tas ir, bez jebkāda veida, tai skaitā pārdodamības, satura izmantojamības vai autortiesību, garantijas. ‘’batutunoma’’ nesniedz nekāda veida garantijas, tai skaitā garantiju, ka pakalpojumi darbosies ātri un nepārtraukti, bez savienošanās kļūdām un brīvi darbosies savienojumā ar citu programmatūru vai operētājsistēmu.

close
search

Hi, guest!

settings

menu