search

Padomi pirms batuta iegādes


Pirms pirkt batutu ir svarīgi zināt šos padomus. Vēlaties iegādāties sev dārza batutu? Izpildiet šos padomus batuta iegādei un Jūs atradīsiet īsto batutu Jums un Jūsu bērniem, kas kalpos vairākus gadus.

Ja es iegādājos batutu, vai tas tiks regulāri lietots vai tiks pamests novārtā?

batuts

Kad vecāki iegādājas batutu, viņi bieži vien ir pārsteigti par to, cik bieži tas tiek izmantots un mēs dzirdam ka tie atkal un atkal saka: “batuts bija labākā lieta, ko es iegādājos saviem bērniem – viņi to lieto katru dienu”. Tie ir komentāri, ko var dzirdēt no vecākiem nedēļu un pat vairākus gadus pēc batuta iegādes.

Vai labāk ir iegādāties apaļu vai taisnstūra batutu?

Apļveida batuti ir visizplatītākie lietošanai dārzā, jo tie ir mazāk spēcīgi nekā taisnstūra batuti, kurus izmanto pieredzējuši vingrotāji. Apļveida batuti, protams, virza lietotāju tieši uz batuta centru, padarot tos drošākus. Lielākajai daļai bērnu būtu pārāk bīstami izmantot taisnstūra batutus mājās bez pastāvīgas uzraudzības.

Vai izmēram ir nozīme?

Pārliecinieties, ka Jūs zināt, cik daudz vietas batuts aizņems Jūsu dārzā. Apaļiem batutiem parasti ir noteikts izmērs, kas norāda batuta diametru (kopējo platumu no rāmja ārējās malas, pāri centram līdz otrai ārējai rāmja malai). Izmēri ir ļoti dažādi, parasti tie svārstās no 1,80m līdz pat 4,80m. Jums būs nepieciešams atvēlēt batutam apmēram 45cm apkārt batuta malām, jo tas var nedaudz kustēties, kad tiek lietots vai kad kāds nokrīt uz matrača. Labākā vieta batutam dārzā noteikti būtu līdzena un bez pārkareniem zariem, kokiem tuvumā vai elektrības vadiem. Jūs varat izmantot virvi, lai izmērītu aptuveno batuta laukumu un varētu labāk izplānot tā novietojumu un saprastu cik tieši lielu vietu tas aizņems pirms tā iegādes, lai nesaskartos ar nepatīkamiem pārsteigumiem, kad tas tiek piegādāts un uzstādīts. Vienmēr ir ieteicams iegādāties lielāko batutu, ko budžets un vieta atļauj. Neaizmirstiet – lielākajai daļai pieaugušo patīk būt lieliem bērniem un viņi arī noteikti vēlēsies batutu izmantot!

Kur ņemt naudu batutam?

Batuts maksā naudu. Ne visi var aizbraukt uz tuvāko veikalu un nopirkt batutu, lai sagādātu sev un saviem bērniem prieku. Viens no risinājumiem ir ātrais kredīts internetā, jo tas būs pietiekoši, lai nopirktu batutu. Batutu cenas ir sākot no aptuveni 80 eiro, bet var sasniegt pat 300 un vairāk eiro, kas atkarīgs un kvalitātes, lieluma un citām īpašībām. Ir ieteicams izmantot pirmo kredītu bez procentu maksas. Labā ziņa, ka pirmais kredīts bez procentu maksas piedāvā summas līdz 300 un vairāk eiro, kas ir pietiekoši batutu iegādei. Ja pietrūkst batuta iegādei un alga nav aiz kalniem, tad ātrais kredīts ir risinājums batutu iegādei.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

close
search

Hi, guest!

settings

menu